Vinken Caravans & Campers

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Asten, Netherlands

vinkencaravans.nl
Trailer dealer· Camping store· RV dealer· Recreational vehicle rental agency· Trailer rental service

Vinken Caravans & Campers Reviews | Rating 4.4 out of 5 stars (8 reviews)

Vinken Caravans & Campers is located in Asten, Netherlands on Ommelseweg 65. Vinken Caravans & Campers is rated 4.4 out of 5 in the category trailer dealer in Netherlands.

Address

Ommelseweg 65

Phone

+31 493696155

Service options

In-store pick-upIn-store shopping

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

a schelvis

Super service

K

Karlis Berzins

Nice

R

Robert Landman

Prima webshop en vriendelijke service aan de telefoon. Aanrader!

F

Frans Hendrikx

Mooie tweedehands Tabbert gekocht. Rustig de tijd gekregen rond te neuzen, netjes afgeleverd en niet te beroerd om vragen voor- en achteraf te beantwoorden. Je krijgt een lang weekend kamperen cadeau, alleen daar heeft niemand iets aan. Niet geldig in de vakanties, dus niet voor mensen met kinderen. Op de camping zijn huisdieren verboden en je mag de voucher ook niet aan iemand anders geven. Grof geschat heeft dus 70-80% van de klanten niets aan dat gratis weekend en dat vind ik een gemiste kans.

P

Patricia Outshoven

Mooie Caravelair gekocht, alle afspraken netjes nagekomen, zeer vriendelijk en kundig personeel!

A

Anton Vuurden van

Mooie frisse winkel. Ook een eigen separate shop voor allerlei toebehoren. Helaas wat weinig medewerkers beschikbaar, wellicht moment opname.

R

Roel Tmmrmns

Waanzinnig goede en snelle service. Op dinsdagavond een bestelling geplaatst voor niet standaard maten. De luifel en zijwanden zijn keurig op kleur gematcht bij onze \oude\ voortent waar we nog geen afscheid van willen nemen. Voor dit zelfde oudje werd een keurige uitbouw geleverd zodat er meer ruimte komt in het leefdeel. Mooiste? Zojuist op woensdagochtend 1030 al opgehaald. Keurige service, klantvriendelijk en een mooie zaak vlak bij huis. Wij zijn fan!

R

Raimond E

We hadden onze caravan te koop staan en de kopers wilde de caravan graag laten keuren. Toen zijn we hier terecht gekomen en het bedrijf komt op mij zeer betrouwbaar over. Caravan werd gekeurd en de caravan verkocht.