Nederlandsche Postzegel- en Muntenveiling B.V.

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Weesp, Netherlands

npv.nl
Auction house· Appraiser· Coin dealer· Stamp shop

Nederlandsche Postzegel- en Muntenveiling B.V. Reviews | Rating 4.3 out of 5 stars (6 reviews)

Nederlandsche Postzegel- en Muntenveiling B.V. is located in Weesp, Netherlands on Leeuwenveldseweg 14A. Nederlandsche Postzegel- en Muntenveiling B.V. is rated 4.3 out of 5 in the category auction house in Netherlands.

Address

Leeuwenveldseweg 14A

Phone

+31 294433020

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

R

R.c. Roest

Door de NPV een redelijk omvangrijke partij laten taxeren. Uitstekende communicatie over het doel van de taxatie, wijze waarop en eventuele kosten, zeer transparant. Taxatie is daarna snel en efficient gedaan. Schriftelijke rapportage is duidelijk en voorzien van methode en waarde. Kortom : aan te bevelen.

L

LVR Stamps

Geweldig veilinghuis, zeer betrouwbaar en deskundig.

R

Robbeltje

Snelle antwoord op email, eenmaal aangekomen wordt je snel naar binnen gelaten wat best fijn is met je verzameling. Taxatie gaat zeer snel, een beetje te snel vindt ik persoonlijk. Een schoenendoosje vol boeken en vellen/blokken was volgens taxateur maar 75,- waard. Bij thuiskomst in 4 uurtjes al 125,- verdiend op de bekende website's. Na 4 weken zit ik al op 256,- (zonder al te veel inzet) , een veel te groot verschil naar mijn mening.

P

Peter Z

Goede plek om je postzegelverzameling te verkopen.

R

Ruttenberg zowel lokaal als regionaal

Goede ervaring,betrouwbaar bedrijf om zaken mee te doen. Woningontruiming Ruttenberg Eemnes

M

Michiel van der Burgh

Enorme belevenis om te zien hoe snel iets gewaardeertd kan worden