Kunstveiling

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Amsterdam, Netherlands

kunstveiling.nl
Auction house· Art gallery· Arts organization

Kunstveiling Reviews | Rating 4 out of 5 stars (8 reviews)

Kunstveiling is located in Amsterdam, Netherlands on Paalbergweg 26. Kunstveiling is rated 4 out of 5 in the category auction house in Netherlands.

Address

Paalbergweg 26

Open hours

...
Write review Claim Profile

E

Eric Maris

k heb op 12 Januari 5 kunstwerken bij Kunstveiling.nl gekocht via de Velilingmeester, en daarnaast ook nog 6 kiunstwerken van particulieren en kleine galerijen. Deze laatste 6 schilderijen had ik allemaal binnen 1 week in mijn bezit, maar van de Veilingmeester kunstwerken heb ik er nu (vrijdagavond 24 januari) nog geen één. Ik heb zelfs nog geen track-and-trace email ontvangen. Toch heb ik al uw rekeningen onmiddellijk betaald. Ik vind dat dit bedrijf dit niet goed doet. Naschrift 13 Februari 2020: Ik heb twee keer contact gehad met de zakelijk directeur van Kunstveiling.nl. Zij heeft mij uitgelegd waar de fouten zaten in hun proces en zich daarvoor geëxcuseerd. Zij heeft ook de bezorgkosten kwijtgescholden. Mijn conclusie: Kunstveiling.nl heeft nog wat werk aan het verbeteren van hun proces, maar het lijkt er wel op dat ze hier op een adekwate manier mee omgaan.

I

InTwo Translation

Mijn eerste aankoop werd nooit geleverd en ik kreeg niet terug wat ik betaalde omdat het onverzekerd via Postnl werd verzonden. mijn tweede aankoop is nog steeds niet aangekomen en ik heb geen nieuws of deze zelfs is verzonden (na twee weken!), ondanks dat ik meteen heb betaald. Het veilingformaat is leuk, maar de daadwerkelijke opvolging heeft hulp nodig.

W

Walter van Empel

Aantrekkelijke prijs kwaliteit verhouding. Wel even scrollen

A

Ard Voortman

Gebruiksvriendelijke website met goed aanbod.

E

eli navadeh

Onbetrouwbare, onprofessionele organisatie. Wij hebben via deze website 2 lithografieën van Salvador Dali voor een prijs van 1400 EUR. gekocht en nu zou volgens Kunstveiling minstens 1 van deze lithografieën een vervalsing zijn. Geen enkel excuses of compensatie ontvangen. Dit is geen stijl voor een website die zich voordoet als een betrouwbaar platform om kunst te (ver)kopen.

T

Tom Jansen

Vriendelijke personeel, makkelijk bereikbaar en gratis parkeren.

J

Jan Joris Rubanski

goed aanbod maar slechte afhandeling: eerste gekochte werk is nooit aangekomen en het tweede was zodanig minimaal verpakt dat het beschadigd is toegekomen; de meeste werken worden verstuurd vanuit Nederland dus gaan halen is geen realistische optie

M

Mark Westra

De nieuwe site is helaas wat traag, foto's laden langzaam. Verder wel een aardige site doch het aanbod giclees mag van mij wel volledig verwijderd worden. Waarom kan men wel giclees (een eenvoudige afdruk op canvas, veelal voorzien van een mooi verhaal) aanbieden en overig drukwerk/ongesigneerd werk niet/beperkt Een giclee is géén kunst, komt zelfs niet in de buurt van kunst. Ik zie liever een fatsoenlijke ongesigneerde ets dan zo'n canvasprint