Veilinghuis Onder De Boompjes

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Leiden, Netherlands

onderdeboompjes.nl
Auction house· Management Consulting

Veilinghuis Onder De Boompjes Reviews | Rating 4.2 out of 5 stars (8 reviews)

Veilinghuis Onder De Boompjes is located in Leiden, Netherlands on Nieuwstraat 38. Veilinghuis Onder De Boompjes is rated 4.2 out of 5 in the category auction house in Netherlands. Veilinghuis onder de Boompjes is a management consulting company based out of Nieuwstraat 38, LEIDEN, Netherlands.

Address

Nieuwstraat 38

Phone

+31 715145832

Company size

11-50 employees

Headquarters

LEIDEN

Open hours

...
Write review Claim Profile

V

Vincent Prange

Goed veilinghuis. Niet makkelijk bereikbaar.

B

bram n

Leuke spullen en ook zoveel div

M

martin drogtrop

Leuke items en je kunt realtime meebieden, nadeel is parkeren in de buurt

W

Willem Muller

Prima bedrijf.

B

B Va

Niet goed onprofessioneel Maakte een afspraak voor het brengen van mijn schilderijen (nieuwe kunst soort ) Die man wou gwn buiten met me zitten waar iedereen loop mijn kunstwerken zien dus niet eens in een kantoor En was heel onprofessionele gesprek die niet eens 2 min duurde Maar een dag zal ik zeker heel ver komen want mijn schilderijen zijn niet zomaar schilderijen of kunstwerk Maar Oké God is goed en groot Peace

J

Jeroen van boxtel

Grappig ouderwets veilinghuis.

T

Ton van Leeuwen

Fantastische ontvangst, na afspraak. Goed, helder en duidelijk overleg en toelichting wat er met de goederen gebeurt. Helemaal top en leven met je mee. Aanrader als je wat te verkopen hebt, maar ook als je wat wil kopen. Hou hun veilingen in de gaten. BVA is volgens mij stinkend jaloers.

S

Sugar Daddy

Leuke veiling, prettige medewerkers......kennis van zaken......en een persoonlijke informele benadering.