BVA Auctions

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Zwolle, Netherlands

bva-auctions.com
Auction house

BVA Auctions Reviews | Rating 2.6 out of 5 stars (8 reviews)

BVA Auctions is located in Zwolle, Netherlands on Marsweg 47. BVA Auctions is rated 2.6 out of 5 in the category auction house in Netherlands.

Address

Marsweg 47

Phone

+31334600070

Open hours

...
Write review Claim Profile

W

Wim Pi

"twee nostalgische aardappelkisten gevuld met haardhout" ik citeer uit de advertentie tekst bleek gewoon ordinair gelamineerd afvalhout te zijn op de foto stonden alleen twee aardappelkisten Ik werd verplicht om het mee te nemen anders werd afval kosten in rekening gebracht Uiteindelijk ben ik Opgelicht in het heeft mij exstra geld gekost om het weg te brengen als afval

S

Sjoerd van dam

Eigenlijk hoef je alleen maar even de recensies te lezen om te weten waar je aan begint. Helaas heb ik me niet ingelezen in dit bedrijf, waardoor ik nu vast zit aan een sloopauto. Het gaat mis bij de voorwaarden die alleen de verkoper dienen. Geen wonder dat je dan het afvoerputje van de markt wordt.

M

Marc Kluijtmans

Ik heb hier een paar kaar wat fotolenzen gekocht. Het is iedere keer weer een gok, maar meestal pakt het wel goed uit. Als je goed oplet kun je leuke koopjes scoren. De lenzen worden over het algemeen vanuit Engeland verstuurd.

W

Wouter Sleegers

Ook al bied je het hoogste "winnende" bod, de volgende dag krijg je een email dat ze er niet akkoord mee kunnen gaan. Dit terwijl het bedrag wat je geboden hebt naar waarde is. Teleurstellend.

D

Dinky Toy

Ik ben zeer teleurgesteld in BVA Auctions! Moet één ster invullen, maar jullie verdienen geen enkele ster!! Jullie veilen waardeloze producten. Ik heb 3 fietsen (e-bikes) opgehaald in Amersfoort en aan alle drie mankeerde wel iets. Veel beschadigingen die niet waren gemeld bij de kavel. Bij één fiets was helemaal geen accu aanwezig (moest wel in in een omhulsel onder de bagagedrager zitten; dit was niet te zien bij het ophalen) en bij 2 fietsen zat een verkeerde accu. Kortom... BAGGER. Dan verwacht je een beetje meer empathie en sympathie. Nou.... vergeet het maar. Ik ben eigenlijk 4 x voor Piet Snot naar Amersfoort gereden. (ophalen/terugbrengen. Dat heeft het nodige gekost aan benzine en frustratie. Ik heb het helemaal gehad met BVA en zal de komende dagen veel anti-reclame voor jullie maken. Werk nu vanuit huis, dus tijd zat. Beste mensen... koop geen e-bikes bij BVA Auctions... trap er niet in!

V

Velvetthunder Vintage

Begin deze week had ik geboden op de kavel '23 x Vintage .925 Sterling Silver BRACELETS'. Nu heb ik deze vandaag binnen gekregen en tot mijn grote teleurstelling zitten er maar 3 armbanden in de verpakking. Ik heb meteen de klantenservice gebeld en die vertelde dat het klopt dat er maar 3 armbanden bij de kavel horen omdat er maar 3 op de afbeelding weergegeven worden. Ik vind deze titel ontzettend misleidend en voel mij opgelicht. De mevrouw van de klantenservice vertelde dat het logisch is dat als er maar 3 afgebeeld zijn dat er dan ook maar 3 bij de kavel horen (ook al zegt de titel anders). Dit is toch ontzettend misleidend? In mijn optiek waren die 3 armbanden weergeven als voorbeeld voor de overige armbanden. Zelf op mijn factuur staat de zin '23 x Vintage .925 Sterling Silver BRACELETS'. Ik zou het er op prijs stellen als er een gepaste oplossing komt voor dit probleem.

M

Marion Jager

Stelletje oplichters. Mensen hierbij een waarschuwing koop hier niks, onderdelen ontbreken en als ik contact opzoek krijg ik te horen dat het niet aan hun ligt. Zeer slechte service, fraude en willen de schuld niet op zich nemen. Als ik geen enkele ster kon geven, had ik dit gedaan.

A

Amin K

Oplichterij eerste klas. Ik heb een kassa gekocht en deze miste sleutels voor de lade terwijl in de omschrijving staat dat deze mee geleverd worden. Willen niet met een oplossing komen dus ik kan fluiten naar m'n geld en kan de kassa dus ook niet gebruiken. Walgelijk bedrijf.